Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

 

"Dolac

...nikako, vjeruj meni  ja sam stajališta da ga se opće ne isplati ić gledat kolko lopovluka danas ima...."

Zašto nije napiso koliko je auto prešao sa motorom prije

ugradnje ovog

Edited by zdraja
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, zdraja said:

 

"Dolac

...nikako, vjeruj meni  ja sam stajališta da ga se opće ne isplati ić gledat kolko lopovluka danas ima...."

Zašto nije napiso koliko je auto prešao sa motorom prije

ugradnje ovog

jesi ga zvao, jesi ga pitao detalje?

 

Link to comment
Share on other sites

Čim dođek kući

pa napišem

33 minutes ago, dolac said:

nikako, vjeruj meni :D ja sam stajališta da ga se opće ne isplati ić gledat kolko lopovluka danas ima

Zvrcnem ga, čim dođem kući

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dolac said:

nikako, vjeruj meni :D ja sam stajališta da ga se opće ne isplati ić gledat kolko lopovluka danas ima

Zvrcnem ga, čim dođem kući

Dakle, sa starim motorom prešao 470 tkm,

kupljen od starijeg čovjeka, pa onda kaže

"telefonom mu ne prestaje zvonit......'

Sve u svemu ..... ne 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

odmah odvoji pare za mijenjanje antifriza i kucista filtera zraka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prodajem burazov C3, 2010g, 1.4hdi 50kW, 160tkm.

Nisam ga još objavio

Link to comment
Share on other sites

Kakva prilika 😂Sorry Filipe, jace je od mene 😂

Edited by Max
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, filipbabok said:

Prodajem burazov C3, 2010g, 1.4hdi 50kW, 160tkm.

Nisam ga još objavio

C3? To je za žene . 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, dado_sk said:

C3? To je za žene . 

Samo se ti mani klasifikacija muško-žensko, molim te.

Te aute koje ti nađeš, to je i ženama smiješno 🤭🤭🤭

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, filipbabok said:

Prodajem burazov C3, 2010g, 1.4hdi 50kW, 160tkm.

Nisam ga još objavio

To je sigurno izvan budžeta...

Buraz studira i radi pa mu je 3000 eurića gornja granica, prvi auto, našao malu koja živi daleko 😅

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, dizna said:

https://www.njuskalo.hr/auti/skoda-fabia-1.9-sdi-oglas-42781754

 

@josipp šta kažeš na ovu?

Buraz traži neki autić pa gledamo svašta po njuški...

Znam ih sve sa njuskala 😄, ne izgleda lose samo joj treba dobro kemijsko ciscenje i temeljito pranje. Detalje treba vidjet u živo da nebi bila kao i one koje sam do sada gledao, na slikama super a u zivo ni priblizno. Cijena je velika, treba tu vidjet jel lik ima dva seta felgi ili bar guma, koji dot su gume, hrđu na mjestima na kojima niko ne gleda a vole trunut, badave malo km ako je recimo losija od moje... Ak oces mozemo se zaletit jedan dan pogledat ju

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, dizna said:

To je sigurno izvan budžeta...

Buraz studira i radi pa mu je 3000 eurića gornja granica, prvi auto, našao malu koja živi daleko 😅

Kakva vremena, ybmti.

Dok su drugari mijenjali aute, ja sam riješavao jednadžbe.

Zato sada, 20god kasnije, mijenjam aute svakih godinu dana... 

Mislio sam Alfu neku kupiti da totalno userem stvar. Ili Forda 🤭

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, filipbabok said:

Samo se ti mani klasifikacija muško-žensko, molim te.

Te aute koje ti nađeš, to je i ženama smiješno 🤭🤭🤭

Ne podupireš me da izađem iz ormara? I dalje tvrdim da crveni 206 nije ženski auto. Doduše,nije ni muški. 

Edited by dado_sk
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Crveni p206 nije ni auto.

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Nije ovo loše. Da me kod kuće nisu ispljuvali ,danas bi bio na parkingu.  Ovako,ja sam žrtva. Društva poglavito koje me razumije moje potrebe i sklonosti. 😂

Screenshot_20240208_083813.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, dizna said:

https://www.njuskalo.hr/auti/skoda-fabia-1.9-sdi-oglas-42781754

 

@josipp šta kažeš na ovu?

Buraz traži neki autić pa gledamo svašta po njuški...

ja ne bih iso ni gledat.. 1000km u godinu dana.... nezz zakaj svi patimo na te km toliko.. ali ja sam ubro clio 3 1.2 16v za 2800eur, 156k km, i neka jaca oprema (auto. klima, koža, alu felge, el paket....) jer je uvoz DE.. doduse imao sam i provjerenu info tko je auto i kako vozio pa mi je i to pomoglo u konacnoj odluci.. nakon odradjenog servisa, tehnickog, i optike, evo ne da ne zalim nego mi je auto top u svakom pogledu (za ono kaj mi treba po gradu jel)!

trebas samo par puta dnevno visiti na njuskalu i indexu i ic gledat samo one koje ti se doista svidaju jer sam imao slicno iskustvo ko kolega josipp.. bacanje dragocijenog vremena u vjetar na razno razne muljatore koji prodaju sve i svasta...

 

na kraju krajeva, mama od frenda prodavala noviju liniju fabije sa original 116k km za 3000eur (steta, gdje si bio pred 2 tjedna).. tako da mi je ovih 3500 puno previse, pogotovo za sdi....

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dolac said:

ja ne bih iso ni gledat.. 1000km u godinu dana.... nezz zakaj svi patimo na te km toliko.. ali ja sam ubro clio 3 1.2 16v za 2800eur, 156k km, i neka jaca oprema (auto. klima, koža, alu felge, el paket....) jer je uvoz DE.. doduse imao sam i provjerenu info tko je auto i kako vozio pa mi je i to pomoglo u konacnoj odluci.. nakon odradjenog servisa, tehnickog, i optike, evo ne da ne zalim nego mi je auto top u svakom pogledu (za ono kaj mi treba po gradu jel)!

trebas samo par puta dnevno visiti na njuskalu i indexu i ic gledat samo one koje ti se doista svidaju jer sam imao slicno iskustvo ko kolega josipp.. bacanje dragocijenog vremena u vjetar na razno razne muljatore koji prodaju sve i svasta...

 

na kraju krajeva, mama od frenda prodavala noviju liniju fabije sa original 116k km za 3000eur (steta, gdje si bio pred 2 tjedna).. tako da mi je ovih 3500 puno previse, pogotovo za sdi....

To što je prešao malo km u velikom vremenskom periodu mislim da ne predstavlja problem, osobno sam uzeo pola 1.4 16v koji je u 8 godina prešao 10 tisuća, jedne godine manje od 500 i sve je bilo super s autom.

Cijena je previsoka al sam mislio da će to ić dolje,bar ispod 3, ali ništa od toga...

Zvao sam i auto je u nekoj autokući u Ivaniću, uzet pod račun, cijena ide dolje 100 eura, kaze da mu se ne žuri, remen mjenjan na 100 tisuća, a to po ispisu km ispada 2016, na upit o gumama kaže nema dodatni set, ove gore na njemu prvo nove na kraju misli da je dot iz 2020 godine, sto znači i starije, pitanje i kakvo je kvačilo jer nije mjenjano. Vlasnik bio deda iz Siska i ima preko 70 godina...

tak da je ovo još jedan u nizu prekupaca koji je od dede uzeo auto vjerojatno za upola manju cijenu i jos ga oderao za auto koji je kupio od njega

Tražimo dalje...

@josipp hvala ti na ponudi za pregled ali od ove ništa, ako uleti još koja svakako ti se javim, pa makar na kraju pojeli čevape i popili pivo 🍻.

Edited by dizna
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ma nije problem u kilometrima vec kako je pri kraju sve manje i manje, meni osobno to mutno al to sam samo ja.. redije u startu preskacem i trazim dalje.. nadam se da ti nije hitno..

Link to comment
Share on other sites

Imamo mi doma ženin Clio Grandtour koji ne vozi, pa je u malo manje od dvije godine prešao valjda 2.000 km. I to zato jer ga ja povremeno upalim da ne stoji. U prvih 5 godina je kod šogora, koji je bio prvi vlasnik, prešao malo manje od 90.000, a otkad ga mi imamo, a to je otprilike četiri godine, još 24.000. S tim da u zadnjih dvije godine tih 2.000 km. Promijeniš mjesto rada, promijene se okolnosti i to je to. 

Edited by MB110
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, MB110 said:

Imamo mi doma ženin Clio Grandtour koji ne vozi, pa je u malo manje od dvije godine prešao valjda 2.000 km. I to zato jer ga ja povremeno upalim da ne stoji. U prvih 5 godina je kod šogora, koji je bio prvi vlasnik, prešao malo manje od 90.000, a otkad ga mi imamo, a to je otprilike četiri godine, još 24.000. S tim da u zadnjih dvije godine tih 2.000 km. Promijeniš mjesto rada, promijene se okolnosti i to je to. 

jasno.. i bratic mi je slicno prodavao svoj auto..
velim, osobno izbjegavam osim ako nije preko nekog poznatog.. ocu izgubit mozda dobar auto? hocu, a mozda cu se i spasit.. nazalost, zivimo gdje zivimo i nikom koga ne znam ne vjerujem, radije se strpim i trzim dalje dok ne uleti neka druga prilika.. ali to sam samo ja :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prelaziš na čadžare? 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, dizna said:

To je sigurno izvan budžeta...

Buraz studira i radi pa mu je 3000 eurića gornja granica, prvi auto, našao malu koja živi daleko 😅

Corolla vvt-i. Ima ih debelo unutar budžeta, samo vidjeti da nije trula. Ima i neka Fabia Combi 1.4 MPI na njušci za 1000 eura, nije fiksno. Socijala oprema, niti klima, ali navodno prvi vlasnik i 155.000 km, ok izgleda. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.