Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Oko 2000-2500€ samo davanja. Dosta nov auto i CO2 malo iznad optimuma.
Gledao sam nesto slicno i malo je na granici. Ko zeli bas to isplati se.

Ovo je trenutno najpovoljniji;

Ovu ponudu pronašao sam na portalu AutoScout24. Renault Megane III Grandtour GT Line 2.0 dCi 165 FAP*RS* - Konačna cijena: € 8.190,-
https://www.autoscout24.hr/ponude/renault-megane-iii-grandtour-gt-line-2-0-dci-165-fap-rs-dizel-bijela-7efdc0a4-7dd5-44ba-b2b2-ac0f23e44208


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam bas na toliko računao al jbga sad.radije bi da je 1.6dci

vidio sam i tog bijelog ali je bijel ? i rucna je na struju, onaj je crni, normalna rucna i panorama i nešto manje km.. 

Iako ne tražim bas megane nego u tom cjenovnom rangu nešto i da su km koliko toliko normalni..pobjegao mi stari qashqai 1.6dci 2014g sa 44tkm crni sa panoramom i ostalim sto moze imati za 11t€..u petak se čuli i napravili neki okvirni dogovor a danas zove hans i kaže we sold it right now

Link to comment
Share on other sites

čelične felge sa zimskim gumama. Taman da kupiš i neke lijepe alu 17'' sa ljetnim ;)

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, ivan.martinko said:

Ovaj meg 3 ima alu 16..

mesečini da su to ratkape. Štos kao  kod Opela

Link to comment
Share on other sites

Jesu, to su ratkape. Ja sam s takvima došao kod vulkanizera i šegrt je išao kroz njih odšarafljivati kotače [emoji4]

Mislim na onu Berlinu, ne onaj njemac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala! Svakako ću ovo pogledati... mislim da će se cura osjećati ko u avionu nakon clia 1,2 iz 2004. Fakat mi se čini ok auto a i zadnja cijena je skroz ok.

Malo gledam, to moraju bit alu felge gore - nisu ratkape na čeličnim. Nije da će joj biti presudno kad ih razhebe po rinzolima u gradu - brijem da u subotu idemo po auto. Još jednom hvala svima!

Link to comment
Share on other sites

ak je ovo ratkapa, pa kak se  vidi skroz i disk i sve, kakva je to onda čelična felga?

 

renault-m-gane-berline-1.5-dci-110-business-pisano-jamstvo-12-mjesec-slika-109473472.jpg

Link to comment
Share on other sites

 čelične s pet krakova vjerojatno kao sto imaju i neki opeli

BE9B13D3-3731-463A-84DB-F0D709618BDB.jpeg.d7f77bbaa4e16ddb158076076840c6ee.jpeg

Edited by grgaph2
Link to comment
Share on other sites

Nerman je radio uvoz coupea sa tom mašinom..

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

Njegov je koju godinu stariji ako se ne varam a CO2 tu negdje. Pa se nabere dosta razlike, tj. Nerman je platio manje.

Nije problem dat cifru u 1€, tko zna novonabavnu vrijednost sa stavkama opreme koja je na autu. To je varijabla koja mjenja cifru od 2000€ pa prema malo vise.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma ovo je kotač 100%....

205/55/16  čelične sa 5 krakova...

Ako cijena ide dole nije loše, računajući da ima rukohvate.

Link to comment
Share on other sites

Pisalo je i na plotu...celicne felge i ratkape...cost reduction..takve su i kod mene

Link to comment
Share on other sites

Ovaj scenic 3 ima takve i pise da su alloy.. ima ih po gradu. Bas bum zazujal jesu fakat ratkape makar reno ne radi ratkspe s rupama za vijke. Nikad nisam vidio takve..
https://www.pobrien.ie/used-cars/Renault/Scenic/III-DYNAMIQUE/201811172515975/

Nevjerni Tomo, ima nas barem dvojica tu na forumu koji imamo scenica s takvim felgama [emoji4]
Pogledaj rub gume di dolazi na felgu.
Ali da su to dobro sakrili u renaultu, to stoji, velim da se klinac kod vulkanizera zajebo, mislio da je alu felga.b5f83110df3bf747a8b6e73f9e4385a2.jpg
Link to comment
Share on other sites

da, skužio sam po slikama okolo, dobro je smišljeno, onda se nedaju skinut ako se ne odšarafe šarafi?

nadam se da ih nisu prodavali kao alu felge..  :D

Link to comment
Share on other sites

Ne treba dirati sarafe, idu ratkape dolje normalno.
Uvaljuju ih ovi soderasi na oglasima i kao alu pa tko ne skuži...
A zna banda i skinuti takve felge i ratkape i prodati, a na auto staviti obične felge s ratkapama iz kauflanda za 100kn. To sam vidio i u jednom renault selection prodajnom centru.

Link to comment
Share on other sites

Hvala! Svakako ću ovo pogledati... mislim da će se cura osjećati ko u avionu nakon clia 1,2 iz 2004. Fakat mi se čini ok auto a i zadnja cijena je skroz ok.
Malo gledam, to moraju bit alu felge gore - nisu ratkape na čeličnim. Nije da će joj biti presudno kad ih razhebe po rinzolima u gradu - brijem da u subotu idemo po auto. Još jednom hvala svima!
Koju su ti zadnju cijenu rekli?

Inace, ok autokuca s solidnom ponudom..kum mi gledao tamo prije pqr mjeseci ali se nisu našli oko cijene, na kraju uzeo Bose Scenica na Jankomiru (Emil Frey)

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.